KAŻDA LEGENDA

MA SWÓJ POCZĄTEK

 

SZKÓŁKA MAŁYCH SPORTOWCÓW

Szkółka Mistrzostwa Sportowego SMS Pabianice jest nową formą realizacji doskonalenia sportowego dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Działalność Szkółki oparta jest na najlepszych wzorcach metodyki nauczania wykorzystywanych w procesie szkolenia w Anglii jak i Polsce. Uczymy się od najlepszych.

Podstawą działania naszego stowarzyszenia jest efektywna edukacja w zakresie piłki nożnej dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Nasi Trenerzy wykształcili i przygotowali szereg Zawodników obecnie trenujących w klubach ligowych m.in. Widzew Łódź  czy ŁKS.

O NAS

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Profesjonalne podejście do szkolenia

START > O NAS

O NAS

MISJA NASZEGO STOWARZYSZENIA

MISJA NASZEGO STOWARZYSZENIA

Profesjonalne podejście do szkolenia

Misją naszej Szkółki jest podnoszenie u dzieci ogólnego rozwoju fizycznego stawiając jako priorytet miłość do piłki nożnej. Chcemy aby nasi wychowankowie cieszyli się każdym treningiem opowiadali z emocjami o strzelonych golach, dzielili się swoją pasją z rówieśnikami. Chcemy aby awansowali do wymarzonych klubów sportowych aby jak najdłużej pasjonowali się sportem.

 

Powyższe udaje się spełnić poprzez dobrze przygotowaną kadrę trenerską która na poziomie dzieci w wieku przedszkolnym wczesnoszkolnym jest podstawą realizacji procesu edukacyjnego i rozwoju dziecka. Jako trenerzy prowadzimy wartościowe treningi piłkarskie oparte na ujednoliconym systemie szkolenia dostosowane do uwarunkowań młodych adeptów piłki nożnej.

 

Do naszej Szkółki piłkarskiej przyjmujemy dziewczynki jak i chłopców niezależnie od posiadanych umiejętności i warunków fizycznych.

Proponujemy dla dzieci trening przez zabawę a proces edukacyjny realizujemy przez sport..

Zaprojektowany przez nas proces treningowy pozwala rozwinąć umiejętności w technice piłkarskiej i umożliwia wśród dzieci wykształcenie dyscypliny i zdolności pracy w grupie. Stawiamy na kreatywność i rozwiązywanie problemów. Wspomagamy rozwój cech charakteru przydatnych na przestrzeni całego swojego życia.

 

Wyniki na poziomie 3 - 8 lat nie są najważniejsze, presja wyników nie jest dla nas priorytetem jednak nie zwalnia to z obowiązku czynienia postępów.

 

Realizując wszystkie te działania zwracamy uwagę na

budowanie więzi dzieci z rodzicami  - jako wsparcie procesu treningowego, współpracy między rodzicami i dziećmi w ramach naszej małej społeczności.

 

kONTAKT:  +48  508 230 196

 

Działalność Szkółki oparta jest na najlepszych wzorcach metodyki nauczania wykorzystywanych w procesie szkolenia w Anglii jak i Polsce. Uczymy się od najlepszych.

Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 by projektowanie.online

Kontakt:

SMS Pabianice

ul. P. Skargi 79 m 16

NIP: 731 103 35 77

tel.: +48 508 230 196
tel.: +48 517 102 969

Kontakt:

Fundacja Centrum Rozwoju Indywidualnego

ul. Brukowa 12

91-341 Łódź